Zbawienny wpływ masażu

Przewlekły stres czy nieustanne życie w biegu mogą powodować chroniczne bóle głowy. Jak temu zaradzić, bez konieczności wizyty u specjalisty? Masaż skroni, karku, a nawet skóry głowy, może okazać się zbawienny! Możesz go wykonać samodzielnie lub poprosić kogoś bliskiego. Prosty sposób na szybką ulgę!

Masaż dźwiękiem

Słyszeliście o masażu dźwiękiem? Taki masaż ma właściwości lecznicze, psychoterapeutyczne, a także relaksujące. Hindusi znają ten sposób od dawna!  Dźwięki wydobywające się z tybetańskich gongów czy mis, mają działanie terapeutyczne, ponieważ pozwalają osiągnąć wewnętrzny spokój oraz harmonię! Jak to możliwe? Dźwięki o odpowiednich częstotliwościach spowalniają przepływ fal mózgowych, co ma odzwierciedlenie w pozytywnym wpływie na ciało i duszę!

Masaż a celluit

Celluit to zmora wielu kobiet! W końcu kto by lubił mało estetyczny wygląd ud czy pośladków. Dlatego kobiety często szukają skutecznych środków, jak walczyć z tym problemem. Należy jednak zaznaczyć, że wszelkie farmaceutyczne specyfiki to tylko dodatki. Kluczem do sukcesu jest zmiana dotychczasowego stylu życia. Najważniejsza jest zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta oraz ćwiczenia! Masaż jest dobrym uzupełnieniem w walce z pomarańczową skórką. Poprawia ukrwienie i rozbija komórki tłuszczowe.

zabieg masażu